Книга Люди, яких ми зустрічаємо у відпустці. Емілі Генрі

- В наявності
- Код: 106309
340 ₴
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
У Поппі й Алекса немає нічого спільного. Вона свавільна й непокірна, має жагу до подорожей, а для нього найкраще дозвілля — посидіти вдома з книжкою. А втім, за часів коледжу вони якимсь дивом подружилися. І хоч більшість часу ці двоє проводять далеко одне від одного, кожного літа впродовж уже десяти років друзі разом їдуть у тижневу відпустку.
Та два роки тому у черговій подорожі Поппі й Алекс посварилися й відтоді припинили спілкування. Дівчина сумує за часами їхньої дружби, тож запрошує хлопця знову відправитися з нею у відпустку, щоб усе виправити, адже розуміє: у тій останній подорожі два роки тому вона була по-справжньому щаслива.
Історія побудована на тропі «від друзів до закоханих».
Книжка сповнена гумору, взаємної туги й дивовижної хімії між персонажами.
Емілі Генрі розповідає читачам історію кохання героїв, як разом прожили найкращі й найгірші моменти своїх життів.
Книжка посіла перше місце серед бестселерів за версією New York Times.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTBOOKS |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 304 |
| Рік видання | 2024 |
| Стан | Новий |
| Висота | 195 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 340 ₴


