Книга Кумедна історія. Емілі Генрі.

- В наявності
- Код: 106310
340 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дафна любила слухати, як її наречений Пітер оповідає їхню історію. Про те, як вони зустрілися (вітряного дня), закохалися (за сприяння капелюха-втікача) і переїхали в його рідне містечко над озером, щоб почати сімейне життя. Він справді чудово про це оповідав... доки не усвідомив, що взагалі-то закоханий у найкращу подругу дитинства, Петру.
Так Дафна починає свою нову історію. Застрягнувши в чужому для себе місті без друзів і рідних, зате з улюбленою роботою дитячої бібліотекарки, вона пропонує розділити оренду житла єдиній людині, здатній зрозуміти її становище, — Майлзу Новаку, Петриному колишньому.
Розхристаний і спонтанний Майлз, схильний утішатися тужливими любовними баладами, — цілковита протилежність практичній і замкнутій Дафні. Новоявлені сусіди по квартирі переважно уникають одне одного — аж якось, напившись із горя, започатковують непевну дружбу й дещо задумують. І якщо їхній задум передбачає оприлюднення завідомо оманливих фотографій спільних літніх пригод — то хто ми такі, щоб осуджувати?
Так Дафна починає свою нову історію. Застрягнувши в чужому для себе місті без друзів і рідних, зате з улюбленою роботою дитячої бібліотекарки, вона пропонує розділити оренду житла єдиній людині, здатній зрозуміти її становище, — Майлзу Новаку, Петриному колишньому.
Розхристаний і спонтанний Майлз, схильний утішатися тужливими любовними баладами, — цілковита протилежність практичній і замкнутій Дафні. Новоявлені сусіди по квартирі переважно уникають одне одного — аж якось, напившись із горя, започатковують непевну дружбу й дещо задумують. І якщо їхній задум передбачає оприлюднення завідомо оманливих фотографій спільних літніх пригод — то хто ми такі, щоб осуджувати?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTBOOKS |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 432 |
| Рік видання | 2026 |
| Стан | Новий |
| Висота | 195 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 340 ₴


