Мільярдери з Дрімленду. Книга 1 Дрібним шрифтом. Лорен Ашер

- В наявності
- Код: 11558
500 ₴
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Після смерті Брейді Кейна Ровену й двом іншим його онукам зачитують заповіт. Але для того, щоб отримати спадок, їм потрібно виконати певні умови. Ровену випадає завдання повернутися до тематичного парку розваг «Дрімленд» й обійняти посаду директора на пів року. Йому доведеться віднайти тут частину себе, яка колись могла мріяти й творити.
У «Дрімленді» він знайомиться із Захрою Ґуліан, яка тісно співпрацювала з дідусем Ровена до його смерті. Невдовзі він пропонує їй вакансію, на яку вона й сподіватися не могла. Ровен відчуває, що разом із Захрою він зуміє налагодити справи парку. Попри свою ненависть до лицемірних багатіїв, вонав приймає його пропозицію роботи. Стосунки Ровена й Захри складаються напружено… Нова співробітниця викликає в онука Брейді Кейна суперечливі почуття, які змушують його зіткнутися з жорсткою правдою про те, яким бізнесменом Ровен є тепер. І яким може стати в майбутньому, якщо захоче.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 512 |
| Рік видання | 2024 |
| Стан | Новий |
| Висота | 205 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 500 ₴



