Книга Що знає вітер Емі Гармон

- В наявності
- Код: 106279
260 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енн Ґаллагер виросла на розповідях свого дідуся про Ірландію. Після його смерті вона вирушає на батьківщину покійного, щоб розвіяти прах над озером біля маєтку. Енн потрапляє в грозу, і якась таємнича сила відкидає її на вісімдесят років назад — в Ірландію 1921 року. У країні саме точиться громадянська війна. Дівчину рятує, а відтак допомагає їй пристосуватися до геть іншої історичної епохи доктор Томас Сміт. Разом вони долучаються до боротьби за незалежність Ірландії. Енн закохується у свого рятівника. Та чи готова вона відпустити колишнє життя заради кохання, якого вже й не сподівалася спізнати? І чи цей вибір справді за нею?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | М'який |
| Кількість сторінок | 464 |
| Рік видання | 2023 |
| Стан | Новий |
| Висота | 165 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 260 ₴


