Книга Ніщо не вічне. Сідні Шелдон

- Готово до відправки
- Код: 11767
470 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сідні Шелдон запропонував читачам набагато більше, ніж книгу, – запропонував подивитися на життя крізь призму добра і зла, душевної краси й убогості.
Три долі, три молоді лікарки, які після закінчення навчання опиняються в одній із лікарень Сан-Франциско. У кожної своя історія, таємниці та свої очікування від життя. Кожна прагне стати успішною і знайти своє щастя. Шляхи молодих жінок перетнулись у стінах лікарні, аби вони разом пережили труднощі й негаразди, адже на їхню долю випали не лише любов і дружба, але й зрада і помста. За законами жанру тут не обійшлося і без убивств – одного підступного і цинічного, а іншого – з милосердя і співчуття...
Три долі, три молоді лікарки, які після закінчення навчання опиняються в одній із лікарень Сан-Франциско. У кожної своя історія, таємниці та свої очікування від життя. Кожна прагне стати успішною і знайти своє щастя. Шляхи молодих жінок перетнулись у стінах лікарні, аби вони разом пережили труднощі й негаразди, адже на їхню долю випали не лише любов і дружба, але й зрада і помста. За законами жанру тут не обійшлося і без убивств – одного підступного і цинічного, а іншого – з милосердя і співчуття...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Апріорі |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Трилери |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 312 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Висота | 220 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 470 ₴


