Книга Повна темрява. Без зірок. Стівен Кінг

- Готово до відправки
- Код: 11486
495 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усередині кожного з нас живе незнайомець! Мирний фермер підмовляє сина вбити матір... Авторка детективів відчайдушно хоче помститися ґвалтівникові, і її помста буде страшнішою за його злочин... Смертельно хворому чоловікові пропонують 15 років життя, але яка ціна?.. Жінка дізнається, що її коханий — маніяк і вбивця.
Ці незнайомці живуть поруч із нами, і ми самі можемо стати ними!
Ці незнайомці живуть поруч із нами, і ми самі можемо стати ними!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Клуб Сімейного Дозвілля |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Жахи |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 480 |
| Рік видання | 2024 |
| Стан | Новий |
| Висота | 21 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 495 ₴


