Розплести сутінь Кров Зірок 2 Елізабет Лім

- Готово до відправки
- Код: 11770
675 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майя Тамарин пошила сукні сонця, місяця й зірок, проте це далося їй дорогою ціною. Дівчина повертається до рідної країни, що стоїть на порозі війни. Водночас її коханий Іден втікає від покарання імператора. Можливо, назавжди.
Майя прибуває до Осіннього палацу, де їй доводиться вбратися в сукню сонця і вдавати наречену імператора. Однак вороги правителя розкривають обман — і все обертається справжнім жахіттям. Навіть війна, що охоплює країну, не зрівняється з битвою, яку Майя веде сама із собою.
Відколи дівчини торкнувся демон Бандур, вона не може контролювати свої чари, тіло й розум. Врешті-решт Майя остаточно втратить себе, але доти не зупиниться ні перед чим, щоб знайти Ідена, захистити родину й відновити мир на рідній землі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво "РМ" |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Проза |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 368 |
| Рік видання | 2025 |
| Висота | 225 мм |
| Формат | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 675 ₴



