Мільярдери з Дрімленду. Книга 2 Умови контракту. Лорен Ашер

- В наявності
- Код: 11559
550 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вони ненавидять одне одного. Але ризикнуть зіграти в закоханих...
Деклан
Мені судилося стати наступним генеральним директором медіаімперії моєї родини. Єдина проблема — пункт про спадщину в дідовому заповіті. Виконання його останнього бажання — одружитися й народити спадкоємця — здавалося неможливим, доки моя асистентка не зголосилася допомогти. Наш шлюб мав стати моїм порятунком. Але що більше ми вдаємо закоханих на публіці, то менше я впевнений у цьому контракті. Умови угоди не передбачали турботу про Айріс. Тим паче коли розбите серце — це лише питання часу.
Айріс
Мій план одружитися з Декланом був простим у теорії. Жити разом. Зіграти весілля. Народити дитину. Ми визначили правила, щоб запобігти будь-яким проблемам. Правила, яких ніколи не можна порушувати, хоч би як Деклан мене спокушав. Але що, як наші фальшиві стосунки стануть справжніми? Про почуття не могло бути й мови. Принаймні для мене.
Деклан
Мені судилося стати наступним генеральним директором медіаімперії моєї родини. Єдина проблема — пункт про спадщину в дідовому заповіті. Виконання його останнього бажання — одружитися й народити спадкоємця — здавалося неможливим, доки моя асистентка не зголосилася допомогти. Наш шлюб мав стати моїм порятунком. Але що більше ми вдаємо закоханих на публіці, то менше я впевнений у цьому контракті. Умови угоди не передбачали турботу про Айріс. Тим паче коли розбите серце — це лише питання часу.
Айріс
Мій план одружитися з Декланом був простим у теорії. Жити разом. Зіграти весілля. Народити дитину. Ми визначили правила, щоб запобігти будь-яким проблемам. Правила, яких ніколи не можна порушувати, хоч би як Деклан мене спокушав. Але що, як наші фальшиві стосунки стануть справжніми? Про почуття не могло бути й мови. Принаймні для мене.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Кількість сторінок | 544 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Висота | 205 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 550 ₴



