Книга Фінлі Донован убиває двох зайців. Елль Козімано

- Готово до відправки
- Код: 11561
550 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материнство — вбивча сила.
Фінлі Донован — виснажена мати двох дітей і за сумісництвом письменниця. Її життя — суцільний хаос: дедлайни прострочені, рахунки не сплачені, колишній чоловік через суд хоче домогтися повної опіки над дітьми.
Коли за обідом Фінлі обговорює з агенткою свій наступний гостросюжетний роман, розмову підслуховують, а саму Фінлі приймають за кілерку й пропонують п’ятдесят тисяч доларів за вбивство проблемного чоловіка. Сума величезна, а жінці терміново потрібні гроші, тож вона мимоволі береться за цю справу. Невдовзі Фінлі вв’язується в розслідування й виявляє, що в реальному житті все набагато складніше, ніж у книжках. Особливо коли є ризик сісти за ґрати…
Книжка стрімка, вишукано дотепна, щиросердно правдива в зображенні розчарувань і тріумфів материнства, а також сповнена безладних і кумедних моментів.
Окрім детективної, тут також є любовна лінія.
Завдяки легкому стилю й захопливій інтризі роман легко проковтнути за вечір.
Фінлі Донован — виснажена мати двох дітей і за сумісництвом письменниця. Її життя — суцільний хаос: дедлайни прострочені, рахунки не сплачені, колишній чоловік через суд хоче домогтися повної опіки над дітьми.
Коли за обідом Фінлі обговорює з агенткою свій наступний гостросюжетний роман, розмову підслуховують, а саму Фінлі приймають за кілерку й пропонують п’ятдесят тисяч доларів за вбивство проблемного чоловіка. Сума величезна, а жінці терміново потрібні гроші, тож вона мимоволі береться за цю справу. Невдовзі Фінлі вв’язується в розслідування й виявляє, що в реальному житті все набагато складніше, ніж у книжках. Особливо коли є ризик сісти за ґрати…
Книжка стрімка, вишукано дотепна, щиросердно правдива в зображенні розчарувань і тріумфів материнства, а також сповнена безладних і кумедних моментів.
Окрім детективної, тут також є любовна лінія.
Завдяки легкому стилю й захопливій інтризі роман легко проковтнути за вечір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTBOOKS |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Трилери |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 384 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Висота | 215 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 550 ₴



