Книга Не та сестра. Клер Дуґлас

- Немає в наявності
- Код: 11563
600 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Не та сестра» Клер Дуґлас — напружений психологічний трилер-бестселер Sunday Times, номінант British Book Awards. Проданий у світі накладом понад 2 мільйони примірників. Сестри, таємниці, ревнощі — і правда, що руйнує все.
Таша та її сестра дуже схожі, проте водночас напрочуд різні. Та все ж довіряють одна одній своє життя. Тож коли Таші потрібна відпустка, Еліс пропонує їй залишитися вдома з дітьми. Таша знає, що вони в надійних руках. Як же вона помилялася... Неочікуваний дзвінок з дому. На Еліс та її чоловіка напали. Еліс в реанімації. Кайл мертвий. Потім Таша отримує записку: Це мала бути ти...
Таша та її сестра дуже схожі, проте водночас напрочуд різні. Та все ж довіряють одна одній своє життя. Тож коли Таші потрібна відпустка, Еліс пропонує їй залишитися вдома з дітьми. Таша знає, що вони в надійних руках. Як же вона помилялася... Неочікуваний дзвінок з дому. На Еліс та її чоловіка напали. Еліс в реанімації. Кайл мертвий. Потім Таша отримує записку: Це мала бути ти...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Абрикос |
| Країна виробник | Україна |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 426 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Жанр | Трилери |
| Висота | 22 мм |
| Тип видання | Звичайне |
- Ціна: 600 ₴

