Книга Білий попіл. Ілларіон Павлюк

- Готово до відправки
- Код: 11577
420 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приватному детективу Тарасу Білому замовляють розслідувати вбивство панночки. Обвинувачують такого собі семінариста Хому Брута, й справа ніби геть зрозуміла... Втім, хутір, де сталося вбивство, приховує таємницю. І ця таємниця — страшніша за всі оповідки про панночку, яка встала з гробу.
«Білий попіл» — це надзвичайно цікавий, атмосферний та водночас динамічний трилер у стилі нуар. У ньому повно загадок, що їх до останнього кортить розкрити. І, згідно з законами жанру, найменша деталь свого часу неодмінно отримує блискавичне пояснення. Але особливість роману в тому, що кожна таємниця врешті-решт матиме не одне, а відразу два трактування — логічне і містичне.
Тому, залежно від світосприйняття читача, роман стає чи то детективним трилером, чи то містичним. А втім, саме про це і хочеться поміркувати наприкінці книжки...
«Білий попіл» — це надзвичайно цікавий, атмосферний та водночас динамічний трилер у стилі нуар. У ньому повно загадок, що їх до останнього кортить розкрити. І, згідно з законами жанру, найменша деталь свого часу неодмінно отримує блискавичне пояснення. Але особливість роману в тому, що кожна таємниця врешті-решт матиме не одне, а відразу два трактування — логічне і містичне.
Тому, залежно від світосприйняття читача, роман стає чи то детективним трилером, чи то містичним. А втім, саме про це і хочеться поміркувати наприкінці книжки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Трилери |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 352 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Висота | 21 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 420 ₴


