Книга Танець Недоумка. Ілларіон Павлюк

- Немає в наявності
- Код: 11476
560 ₴
+380 (95) 439-02-17
- +380 (96) 084-70-90
- +380 (96) 654-65-15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розлучення, ще й висока ймовірність, що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція на далеку планету. Хороші гроші, медична страховка, мінімальні ризики. Чи виявиться рішення летіти, до якого підштовхує страх, правильним? І чи такі вже мінімальні ризики на далекій і химерній планеті Іш-Чель?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Фантастика |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Кількість сторінок | 680 |
| Рік видання | 2025 |
| Стан | Новий |
| Висота | 205 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 560 ₴


